Nowości 12.07.2023

Asortyment wakacyjny

Poniżej przedstawiamy Państwu naszą ofertę produktów idealnie wpisujących się do trwających wakacji. Nadają się do wspólnych zabaw z dziećmi jaki i do zajęcia im czasu wyśmienitą zabawą. Zachęcamy do zapoznania się z poniższą ofertą.


Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami marki M&G o ciekawej stylistyce. Nowości dostępne są tylko pod indywidualne zamówienie. Materiały promocyjne do pobrania poniżej.


Oferta firmy Henry powiększyła się o nowe zakładki oraz zaproszenia i karnety. Powyższe nowości są już dostępne na półkach naszej hurtowni. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą.


Nowe torby prezentowe w kolorowe wzory od firmy Incood już są na półkach naszej hurtowni. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą i na zakupy.


Kalendarze szkolne

Przygotuj się na nadchodzący nowy sezon szkolny przed pierwszym dzwonkiem. Kalendarze szkolne i nauczyciela na rok 2023/2024 już są w sprzedaży w naszej hurtowni. Poniżej oferta ze zdjęciami nowych wzorów.

Dodatkowo prezentujemy nowe kalendarze 18-miesięczne od firmy Paperblanks. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do zakupów.


Nowości artystyczne od hiszpańskiej firmy Main Paper Poland znajdą Państwo na półkach ABRO. Zachęcamy do zapoznania się nowymi farbami do tkanin oraz podobraziami do malowania.


Karnety z kopertami pięknie ilustrowane kolorowymi rysunkami marki Narcissius są już dostępne w naszej hurtowni. Zapraszamy do odwiedzin i zakupów. Poniżej do pobrania oferta ze zdjęciami produktów.


Na naszych półkach dostępne są nowe, dziecięce puzzle firmy Trefl. Puzzle przedstawiają postacie ze znanych i popularnych licencji dla dzieci, takich jak: Hot Wheels, Transformers, Peppa czy Gabi. Zachęcamy do zakupów.


Informujemy, że zmienił się dystrybutor popularnej marki klejów oraz mas mocujących UHU. Dystrybucję od 1 lipca przejęła firma Amex. Zapraszamy na zakupy.