Promocje 6.07.2023

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z aktualną i wyjątkową ofertą wyprzedażową.

Artykuły wyprzedażowe z magazynu ABRO nie podlegają prawu zwrotu. Na tekstylia obowiązuje wydłużony termin płatności (5.09.2023) Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.


Z okazji premiery filmu pt. „Barbie”, którego premiera odbędzie się 21.07.2023, zapraszamy do skorzystania z oferty promocyjnej „Lato z Barbie”. W ofercie promocyjnej znajdą Państwo bogaty wybór kolorowanek z naklejkami, kolorowanek wodnych, książek z naklejkami brokatowymi, książek z pisakiem.

Promocja z dodatkowym 5% rabatem obowiązuje pod indywidualne zamówienie do 16.07.2023. Zachęcamy do składania zamówień.


Oferta pakietów promocyjnych z gratisami pod indywidualne zamówienia do pobrania poniżej. Oferta obowiązuje do 18 sierpnia.

Nadal aktywna jest promocja z pakietem Astra Basic Start, która obowiązuje do 18 lipca 2023r.


Przygoda czy luksus? Zrób zakupy za minimum 50 000 zł netto (1.03-31.08.2023), na markach Oxford i TOP-2000 i wybierz jedną z nagród:

  • pobyt z noclegiem dla 2 osób w hotelu Gołębiewski****
  • pobyt z noclegiem dla 4 osób w Energylandii lub Suntago

Szczegóły promocji w poniższej ulotce:


Na wybrane zeszyty marki TOP-2000 obowiązuje dodatkowy rabat -30%. Zapraszamy do składania zamówień poprzez poniższy formularz lub platformę sprzedażową ABRO.


Poniżej prezentujemy super oferty promocyjne na zakupy produktów firmy Interdruk. Za największe zakupy otrzymacie Państwo pobyt w 4* hotelu. Oferty specjalne obowiązują pod indywidualne zamówienia do 14 lipca 2023.


Kupuj pakiety promocyjne na produkty marek: Colorino, CoolPack oraz Patio i wybieraj gratisy: towar po 0,01 zł, napoje lub karty podarunkowe. Oferta pod indywidualne zamówienie.


Kup produkty marki Pentel w lipcu za minimum 1 000 zł netto i otrzymaj 4% zwrotu w bonach Sodexo lub w korekcie premiowej. Zakupy sumują się przez cały lipiec zarówno dla dostaw bezpośrednich jak i z magazynu ABRO. Rozliczenie promocji po jej zakończeniu.


Kup produkty marek: Pilot, Strigo oraz Pukka Pad w lipcu za minimum 1000 zł netto i otrzymaj 4% zwrotu w korekcie premiowej. Zakupy sumują się przez cały lipiec tylko z magazynu ABRO. Rozliczenie promocji po jej zakończeniu.

Zapraszamy na zakupy.