Nowości 6.07.2023

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nowościami produktowymi firmy Askato oraz obejrzenia „Wakacyjnego niezbędnika” przygotowanego przez dostawcę. Zachęcamy do składania zamówień i do zakupów.


Prezentujemy nowe produkty oferty szkolnej firmy Astra. Nasza oferta powiększyła się o:

  • artykuły piśmiennicze
  • tekstylia
  • galanterię papierową

Szczególną uwagę zwracamy na nowe kredki ołówkowe oraz dwustronne markery artystyczne Astrapen. Produkty niebawem dostępne w naszej hurtowni. Zapraszamy do zakupów.


Zachęcamy do zapoznania się z nowościami produktowymi takich marek jak:

  • Starpak
  • Bam Bam
  • Mega Creative

Nowe produkty już są dostępne na półkach naszej hurtowni. Zapraszamy na zakupy.


Dzięki współpracy marki Faber Castell oraz Zamku Królewskiego na
Wawelu, powstała prawdziwie limitowana kolekcja najpopularniejszych,
klasycznych kredek z ilustracją wykonaną przez panią Berenikę Kołomycką, polską rysowniczkę, autorkę serii komiksów dla dzieci „Malutki Lisek i Wielki Dzik”

Limitowana kolekcja kredek z Wawelem na opakowaniu jest juz w sprzedaży w naszej hurtowni. Zapraszamy na zakupy.


Oferta firmy Hamelin powiększyła się o nowe produkty marki Oxford. Wśród nowości na naszych półkach znajdują się: kalendarze, kleje w sztyfcie, kredki oraz piórniki.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz do zakupów.


Na żadnym ślubie, chrzcie oraz przyjęciu urodzinowym nie można się obejść bez karnetu, który jest wręczany razem z prezentem. Poniżej przedstawiamy nowe karnety marki Kukartka, które pojawiły się w naszej hurtowni. Zapraszamy na zakupy.


Szkolne nowości marki CoolPack już są dostępna na naszych półkach. Zachęcamy do pobrania poniższej oferty i składania zamówień oraz na zakupy stacjonarne.


Nowe komplety markerów POSCA są już dostępna pod zamówienia, a niebawem również na naszych półkach. Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi materiałami i składania zamówień.


Przygotuj się na powrót do szkoły z St.Majewskim i zaopatrz się w nowe produkty z licencji Psi Patrol oraz Monster High. Zachęcamy do pobrania poniższych materiałów reklamowych oraz do składania zamówień.


Nie zgub swoich rzeczy! Dzięki pieczątce „Nie-zgub mi-się” od firmy Trodat, teraz oznaczysz wszystkie rzeczy swoimi inicjałami, imieniem i nazwiskiem lub różnymi wzorami.

Pieczątkę można samemu zaprojektować dzięki płytce z literkami, cyferkami oraz ikonkami. Zapraszamy do składania zamówień. Produkt dostępny na magazynie w ABRO od 10 lipca.