Promocje 28.06.2023

Tylko do piątku (30.06), przy jednorazowych zamówieniach z naszego magazynu za kwotę 10 000 netto po rabacie, otrzymacie Państwo przedłużony termin płatności do 15.09.2023.

Zakupy mogą być dokonane przez naszą platformę, u naszych przedstawicieli handlowych lub osobiście w trybie samoobsługowym.

Warunkiem otrzymania wydłużonego terminu jest brak przeterminowanych płatności.


Najnowsze pakiety promocyjne z gratisami pod indywidualne zamówienia do pobrania poniżej. Oferta obowiązuje do 18 sierpnia.


Nadal aktywna jest promocja z pakietem Astra Basic Start, która obowiązuje do 18 lipca 2023r.

Super promocja na tekstylia Astrabag – przy zakupie jednego z pakietów promocyjnych otrzymasz 20% rabatu. Oferta specjalna obowiązuje do 30 czerwca, pod indywidualne zamówienia i fakturowana jest z wrześniowym terminem płatności.


Przygoda czy luksus? Zrób zakupy za minimum 50 000 zł netto (1.03-31.08.2023), na markach Oxford i TOP-2000 i wybierz jedną z nagród:

  • pobyt z noclegiem dla 2 osób w hotelu Gołębiewski****
  • pobyt z noclegiem dla 4 osób w Energylandii lub Suntago

Szczegóły promocji w poniższej ulotce:


Na wybrane zeszyty marki TOP-2000 obowiązuje dodatkowy rabat -30%. Zapraszamy do składania zamówień poprzez poniższy formularz lub platformę sprzedażową ABRO.


Zapraszamy do zapoznania się z pakietami promocyjnymi, do których dodawane są dodatkowe rabaty lub karty podarunkowe Rossmann i Allegro. Szczegóły promocji w poniższych ulotkach.

Oferta obowiązuje pod indywidualne zamówienia do 30 czerwca.


Poniżej prezentujemy super oferty promocyjne na zakupy produktów firmy Interdruk. Do zgarnięcia karty podarunkowe Orlen, Media Expert lub towar po 0,01 zł. Za największe zakupy otrzymacie Państwo pobyt w 4* hotelu. Oferty specjalne obowiązują pod indywidualne zamówienia do 14 lipca 2023, a pakiety promocyjne do 30 czerwca 2023.


Kupuj produkty Koh-I-Noor za określone kwoty i odbieraj super nagrody. Oferta specjalna obowiązuje pod indywidualne zamówienie do 30 czerwca 2023. Szczegóły w poniższej ulotce.


Zachęcamy do skorzystania z promocji na wybrane produkty marek:

  • Parker,
  • Waterman,
  • Elmer’s.

Do każdego zamówienia termin płatności zostanie wydłużony do września. Promocja obowiązuje pod indywidualne zamówienie do końca czerwca.


Kupuj pakiety promocyjne na produkty marek: Colorino, CoolPack oraz Patio i wybieraj gratisy: towar po 0,01 zł, napoje lub karty podarunkowe. Oferta pod indywidualne zamówienie.


Za każde 50 zł netto wydane na produkty marki Rystor, napój energetyczny Oshee gratis. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów. Zapraszamy na zakupy.


Za zakupy sezonowe produktów firmy St.Majewski na określone kwoty, wybierz nagrodę. Za zakup sezonowy otrzymacie Państwo karty podarunkowe, gratisowy towar lub wycieczkę do Turcji. Na zamówienia sezonowe obowiązuje wrześniowy termin płatności. Oferta ważna do końca czerwca 2023. Szczegóły promocji w poniższych ulotkach.


Poniżej prezentujemy sezonowe promocje na produkty marek:

  • Pilot,
  • Strigo,
  • Pukka Pad.

Za zamówienia powyżej 5 000 zł netto ABRO udziela wrześniowy termin płatności. Oferty obowiązują pod indywidualne zamówienia do 30.06.2023. Zachęcamy do składania zamówień i zapoznania się z nowym katalogiem marki Strigo.