Promocje 13.10.2023

Zapraszamy do zamawiania świątecznych pakietów dekoracyjnych z produktami marki Astra, do których wybierzesz atrakcyjne gratisy. Oferta obowiązuje pod indywidualne zamówienia.

Do każdego zakupu artykułów marki Zenith w etui lub zestawu upominkowego, gratis w postaci zakreślacza 601 Monami oraz Długopis Basic Ball 1,0 mm z czerwonym tuszem. Oferta pod indywidualne zamówienie.


Za zakup produktów marki Kidea za minimum 2 900 zł netto otrzymasz towar od firmy Derform za 140 zł w prezencie. Oferta obowiązuje pod indywidualne zamówienie od 2.10.2023 do 31.12.2023.


Przy zakupie produktów z oferty firmy GDD za określone kwoty, otrzymasz gratis do wyboru w postaci:

  • od 6% do 9% w towarze
  • kartę podarunkową od 60zł do 200zł (Rossmann, Orlen, Media Expert)
  • eVoucher Sodexo od 300zł do 500zł

Oferta obowiązuje pod indywidualne zamówienia do 31.10.2023. Szczegóły promocji w poniższej ulotce:


Zapraszamy do skorzystania z promocji na wybrane zeszyty marek Oxford oraz Top-2000. Ceny na tych produktach zostały obniżone 20%-30%. Poniżej przedstawiamy przecenione produkty. Zapraszamy do składania zamówień.

Kup produkty marki Oxford Urban za minimum 500zł netto i odbierz gratis – dwa opakowania Ptasiego Mleczka marki Wedel. Poniżej szczegóły promocji:

Kup kalendarze marek Oxford oraz Top-2000 za określone kwoty i otrzymaj dodatkowy rabat:

  • 999zł netto – 5% rabatu lub karta Rossmann 50zł
  • 1 999zł netto – 7% rabatu lub karta rossmann 100zł

Przy zakupie produktów marek Bantex oraz Elba za minimum 1 500zł netto, karta Rossmann o wartości 100zł w prezencie. Szczegóły promocji w poniższej ulotce:

Kup określoną w poniższej ulotce ilość kartonów kolorowych marki Oxford w dowolnym formacie i odbierz rabat. Zapraszamy do składania zamówień.

Oferty obowiązują pod indywidualne zamówienia do 31.12.2023 lub wyczerpania zapasów.


Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnych pakietów kreatywnych z gratisami obowiązującymi do końca października. Oferta obowiązuje pod indywidualne zamówienie. Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami handlowymi ABRO lub Interdruku.


Z okazji zbliżających się świąt specjalnie dla Państwa na wybrane produkty marek: Parker, Waterman, Paper Mate, Sharpie, Elmer’s oraz Rotring, obowiązywać będą dodatkowe rabaty (od 5% do 10%). Oferta pod indywidualne zamówienia.


Przedstawiamy obowiązujące promocje pakietowe na produkty firmy Patio z gratisami. Oferta promocyjna obowiązuje pod indywidualne zamówienie. Zapraszamy do składania zamówień.


Kupując produkty marki Pentel w październiku za określone kwoty, bony Sodexo otrzymasz gratis. Promocja obowiązuje do końca października pod indywidualne zamówienie.

  • 1 000 zł netto – 40zł w bonach Sodexo
  • 2 000zł netto – 140 zł w bonach Sodexo

Poniżej prezentujemy aktualne promocje na produkty firmy Rystor. Zachęcamy do skorzystania z promocji oraz do zakupów. Oferta pod indywidualne zamówienie.


Przygotowaliśmy specjalną ofertę promocyjną tylko dla Klientów ABRO. Przez cały październik indywidualne zamówienia na produkty Pilot, Pukka Pad i Strigo premiowane będą wydłużonym terminem płatności do 8.01.2024.

Promocja z magazynu ABRO

Na zamówienia indywidualne z magazynu ABRO obowiązuje promocja 4%+4%=8%. Rozliczana będzie korektą premiową o wartości 4% zamówienia oraz gratisowym towarem o tej samej wartości (4% wartości zamówienia).

Promocje z magazynu WPC

Na zamówienia indywidualne z magazynu WPC obowiązują następujące promocje:

Zamów 3 displaye długopisów wymazywalnych lub żelowych marki Strigo, a czwarty display długopisów dostaniesz gratis.

Kupując 36 opakowań niebieskich wkładów Frixion 0,7 (3 sztuki w opakowaniu), 36 długopisów Frixion (w miksie), otrzymasz gratis. Promocja dostępna przy zamówieniu displaya 36+36.

Zamów produkty marek Pilot, Strigo oraz Pukka Pad za określone kwoty i odbierz nagrody. Szczegóły w poniższej ulotce.


Dokonując zamówień u przedstawiciela handlowego firmy WPC, istnieje możliwość zamiany powyższych promocji na punkty programu lojalnościowego.

Zapraszamy do składania zamówień.