Promocje 3.02.2023

Przy zakupie produktów z oferty firmy GDD za określoną kwotę, super nagrody lub towar gratis. Oferta pod indywidualne zamówienie. Szczegóły promocji w poniższej ulotce.


Tylko na kalendarze marki Herlitz obowiązuje 60% rabatu przy zakupie z półki ABRO. Zachęcamy do skorzystania z wyprzedaży.

Super pakiety promocyjne z produktami do biura i szkoły. Szczegóły promocji w poniższych ulotkach. Oferta pod indywidualne zamówienie. Zachęcamy do składania zamówień.


Poniżej prezentujemy Państwu gazetkę promocyjną na produkty marki Milan. Oferta obowiązuje pod indywidualne zamówienia. Zachęcamy do zakupów.


Super promocja na zeszyty marki Top-2000. Na wybrane pozycje 20% dodatkowego rabatu naliczanego kaskadowo. Oferta obowiązuje przy zakupie z półki ABRO.

Kup określoną ilość kartonów kolorowych marki Oxford w dowolnych formatach: A1, A2, A3, B1, B2 i odbierz rabat.

  • 25 ryz – 5%
  • 50 ryz – 10%
  • 75 ryz – 15%

Oferta pod indywidualne zamówienie.


Przedłużamy promocję „Akcja Archiwizacja”. Przy zakupie 25 sztuk segregatorów marki Donau Master, opakowanie koszulek w pudełku otrzymasz gratis. Promocja obowiązuje od 20.01.2023 do 24.02.2023. Rozliczenie gratisów po zakończeniu akcji.


Nowe opakowania produktów marki Rystor. Kupując produkty w nowych etui dodatkowy rabat 10% naliczany kaskadowo. Oferta pod indywidualne zamówienia.


Kupując produkty objęte promocją za określone kwoty, otrzymujesz super gratisy do wyboru. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami oferty. Promocja obowiązuje pod indywidualne zamówienie.


Ponawiamy popularną promocję obowiązującą na produkty WPC w ABRO.
Przez cały luty zakupy z naszego magazynu sumują się i przy zakupach od 1000 zł netto – 8% gratis (5% w korekcie premiowej lub w bonach + 3% w produktach po 1 groszu z listy). Do promocji produkty z listy wybierane są losowo. Zapraszamy na zakupy.