Promocje 3.10.2022

Rób zakupy na określone kwoty i zdobywaj super nagrody. Szczegóły promocji w poniższej ulotce. Promocja obowiązuje pod indywidualne zamówienie.


Tylko teraz składając indywidualne zamówienie na warunkach targowych, otrzymasz dodatkowe 5% rabatu naliczanego kaskadowo. Zapraszamy do składania zamówień.


Kup bloki techniczne i rysunkowe w formatach A3 i A4 marki Happy Color i zdobądź dodatkowy rabat. Za indywidualne zamówienia o wartości 500 netto dodajemy 5%, a zamówienia powyżej 1000 netto premiujemy rabatem 7%.

Rabaty naliczane są kaskadowo. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.
Przy składaniu zamówień prosimy o podanie uwagi o promocji rabatowej.
Zapraszamy serdecznie na zakupy.

Dodatkowo zapraszamy do zapoznania się z nowościami przygotowanymi na jesienny sezon


Od 6.10 do 21.10 obowiązywać będzie promocja na wszystkie produkty marki Oxford (z wyłączeniem zeszytów i brulionów 2+1). Kup jednorazowo produkty za określone kwoty, a otrzymasz dodatkowy rabat naliczany kaskadowo:

  • 1 000 zł netto – 10% dodatkowego rabatu
  • 1 500 zł netto – 15% dodatkowego rabatu

Wybrane produkty ze stałej oferty piór i długopisów marek Parker oraz Waterman, teraz w świątecznej promocji z dodatkowym rabatem. Zapraszamy na zakupy


Tylko w ABRO za zakup wybranych produktów marki Pentel, bony Sodexo otrzymasz gratis. Szczegóły promocji w poniższej ulotce.


Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami na produkty marek:

  • Pilto
  • Strigo
  • UHU
  • Pukka Pad