Promocje 9.02.2023

Zestawy ozdób do włosów w super niskiej cenie 2.98 net/net. Zapraszamy na zakupy. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.


Przy zakupie 25 sztuk segregatorów marki Donau Master, opakowanie koszulek w pudełku otrzymasz gratis. Promocja obowiązuje od 20.01.2023 do 24.02.2023. Rozliczenie gratisów po zakończeniu akcji.


Na wszystkie kalendarze do wyczerpania zapasów, obowiązuje 50% dodatkowego rabatu naliczanego kaskadowo. Oferta tylko przy zakupie z magazynu naszej hurtowni.

Super promocja na zeszyty marki Top-2000. Na wybrane pozycje 20% dodatkowego rabatu naliczanego kaskadowo. Oferta obowiązuje przy zakupie z półki ABRO.

Kup pakiet bloków artystycznych Oxford i odbierz jedną z dwóch nagród. Szczegóły oferty w poniższych ulotkach. Oferty pod indywidualne zamówienia.


Tylko na kalendarze marki Herlitz obowiązuje 60% rabatu przy zakupie z półki ABRO. Zachęcamy do skorzystania z wyprzedaży.

Super pakiety promocyjne z produktami do biura i szkoły. Szczegóły promocji w poniższych ulotkach. Oferta pod indywidualne zamówienie przedłużona do końca lutego. Zachęcamy do składania zamówień.


Aż 20% dodatkowego rabatu na wszystkie kalendarze marki Paperblanks. Oferta obowiązuje z magazynu ABRO do wyczerpania zapasów.


Tylko w Święto Zakochanych (14 luty), 10% rabatu naliczanego kaskadowo na produkty w czerwonym kolorze, oraz dodatkowe 5% rabatu naliczanego kaskadowo na pozostałe produkty. Oferta obowiązuje pod indywidualne zamówienie za minimum 1 000 zł netto. Promocja łączy się z promocją z bonami.

Kupuj produkty marki Pentel w okresie 13.02-28.02.2023 i odbierz bony Sodexo.

  • 1 000 zł netto – 4% w bonach Sodexo
  • 2 000 zł netto – 5% w bonach Sodexo

Promocja łączy się z promocją walentynkową. Wartość zakupów sumuje się w okresie trwania promocji.


Pióro kulkowe BL77E jest teraz aż w 79% wykonany z materiałów przetworzonych. Bądź EKO z Pentel. Teraz 4 sztuki w cenie 3. Oferta pod indywidualne zamówienie.

Nowy, 4-kolorowy długopis Multipen marki Pentel już jest dostępny pod zamówienie. Zapraszamy do składania zamówień.


Puzzle drewniane

Tylko do końca lutego dodatkowe 5% rabatu naliczanego kaskadowo na drewniane puzzle w kształcie zwierząt. Oferta pod indywidualne zamówienie. Zapraszamy na zakupy.


Rozpoczynamy koleją edycję promocji na marki: Pilot, Strigo, Pukka Pad oraz UHU.

Przez cały luty zakupy z naszego magazynu sumują się i od 1000 zł netto – 8% gratis (5% w korekcie premiowej lub w bonach + 3% w produktach po 1 groszu z listy). Do promocji produkty z listy wybierane są losowo. Zapraszamy na zakupy.