Nowości 14.06.2023

W związku z nadchodzącym sezonem letnim zapraszamy do zapoznania się z ofertą zabawek sportowych dostępnych w naszej hurtowni.


Zapraszamy do zapoznania się z nowościami polskiego wydawcy, firmy Aksjomat.


Poniżej przedstawiamy Państwu najnowsze propozycje książek z okazji 10-lecia Lego Jurassic World i 100-lecia Warnera. Znajdziecie w niej książki do czytania, kolorowanki, książki z figurką Lego i książki z kreatywnymi zadaniami.


Karnety i zaproszenia okolicznościowe na każdą okazję. Piękne wzory i doskonałe wykonanie. W pełni wyprodukowane i zaprojektowane w Polsce produkty dostępne na półkach w naszej hurtowni.


Prezentujemy nowe zabawki – „Skoczki”. Kolorowe piłki do skakania w kształcie różnych zwierzątek oraz owoców. Zapraszamy na zakupy.

Kolejną nowością są zabawki francuskiej marki Caly-Toys takie jak: pompowane piłki globusy oraz mechaniczne ptaki.


Zapraszamy do zapoznania się z nowościami tekstylnymi i artykułami szkolnymi firmy Milan na 2023 rok.

Na szczególną uwagę zasługuje nowa seria wzornicza „The Fun” oraz farby akwarelowe w kostkach.


Zapraszamy do zapoznania się z kampaniami reklamowymi marek Dymo i Parker.

W paczkach znajdziecie Państwo informacje o szeroko zakrojonych działaniach marketingowych połączonych z konkursami oraz współpracą ze znanymi influencerami.

Zachęcam do wykorzystania materiałów do e-mailingu oraz umieszczania banerów w sklepach internetowych oraz mediach społecznościowych.

*W celu zobaczenia materiałów promocyjnych dla kampanii Parker Graduation po pobraniu pliku o nazwie Newell.zip, proszę go rozpakować lokalnie na swoim komputerze.


Nowy długopis ścieralny Flexi ABRA Ombre.

Obudowa w trzech soczystych kolorach z modnymi obecnie motywami nawiązującymi do fauny i flory ukazanej w sposób abstrakcyjny.


Nowy dostawca SQUISH to polska marka zajmująca się produkcją zabawek kreatywnych dla dzieci.

W ofercie Squish znajdziecie zestawy kreatywne, kleje, aktywator do slime, zestawy slime, piasek kinetyczny oraz wiele innych zabawek, które wspierają rozwój sensoryczny i motoryczny dzieci.


Nowe wzory pamiętników z kłódką marki Stil oraz nowe naklejki owoce z Appree.


Nowości biurowe marki Tetis już dostępne na półkach w ABRO. Wybrane produkty pojawią się niebawem w naszym magazynie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.