Promocje 1.06.2023

Super promocja na tekstylia Astrabag – przy zakupie jednego z pakietów promocyjnych otrzymasz 20% rabatu. Oferta specjalna obowiązuje do 30 czerwca, pod indywidualne zamówienia i fakturowana jest z wrześniowym terminem płatności.


Zapraszamy na zakupy w programie lojalnościowym firmy CDC. Kupuj produkty poniższych marek i zbieraj punkty.

 • Berlingo,
 • Centropen,
 • Citizen,
 • Eleven,
 • Munhwa.

Punkty naliczane są przez cały rok 2023. Zebrane punkty można zamienić na nagrody rzeczowe lub tygodniową wycieczkę All Inclusive. Szczegóły promocji w poniższej ulotce.


Przy zakupie produktów z oferty firmy GDD za określone kwoty, otrzymujesz karty podarunkowe: Rossmann, Orlen, Media Expert i Decathlon. Za największe zakupy można otrzymać voucher na 7 dniowy pobyt w apartamencie. Na zamówienia obowiązuje wrześniowy termin płatności. Oferta pod indywidualne zamówienie obowiązuje do 16.06.2023.


Zapraszamy do zapoznania się z pakietami promocyjnymi, do których dodawane są dodatkowe rabaty lub karty podarunkowe Rossmann i Allegro. Szczegóły promocji w poniższych ulotkach.

Oferta obowiązuje pod indywidualne zamówienia do 30 czerwca.


Poniżej prezentujemy super oferty promocyjne na zakupy produktów firmy Interdruk. Do zgarnięcia karty podarunkowe Orlen, Media Expert lub towar po 0,01 zł. Za największe zakupy otrzymacie Państwo pobyt w 4* hotelu. Oferty specjalne obowiązują pod indywidualne zamówienia do 14 lipca 2023, a pakiety promocyjne do 30 czerwca 2023.


Kupuj produkty Koh-I-Noor za określone w poniższej ulotce kwoty i odbieraj super nagrody. Oferta specjalna obowiązuje pod indywidualne zamówienie do 30 czerwca 2023.


Zachęcamy do skorzystania z promocji na wybrane produkty marek:

 • Parker,
 • Waterman,
 • Elmer’s.

Do każdego zamówienia wydłużony zostanie do września termin płatności. Promocja obowiązuje pod indywidualne zamówienie do końca czerwca.


Prezentujemy ofertę wyprzedażową na tekstylia polskiej firmy Paso. Oferta obowiązuje pod indywidualne zamówienia.


Kupuj pakiety promocyjne na produkty marek: Colorino, CoolPack oraz Patio i wybieraj gratisy: towar po 0,01 zł, napoje lub karty podarunkowe. Oferta pod indywidualne zamówienie.


Przy zakupie taśmy pakowej Donau w zgrzewce, paczkę herbaty Lipton otrzymasz gratis. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów. Zapraszamy na zakupy.


Za każde 50 zł netto wydane na produkty marki Rystor, napój energetyczny Oshee gratis. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów. Zapraszamy na zakupy.


Za zakupy sezonowe produktów firmy St.Majewski na określone kwoty, wybierz nagrodę. Za zakup sezonowy otrzymacie Państwo karty podarunkowe, gratisowy towar lub wycieczkę do Turcji. Na zamówienia sezonowe obowiązuje wrześniowy termin płatności. Oferta ważna do końca czerwca 2023. Szczegóły promocji w poniższych ulotkach.


Zrób zakupy w wybranej kwocie netto po rabacie i wybierz jaką chcesz otrzymać promocję: dodatkowy rabat, gratisowy towar lub plecaki Deuter. Szczegóły promocji poniżej. Oferta obowiązuje pod indywidualne zamówienia.


Poniżej prezentujemy sezonowe promocje na produkty marek:

 • Pilot,
 • Strigo,
 • Pukka Pad.

Za zamówienia powyżej 5 000 zł netto ABRO udziela wrześniowy termin płatności. Oferty obowiązują pod indywidualne zamówienia do 30.06.2023. Zachęcamy do składania zamówień i zapoznania się z nowym katalogiem marki Strigo.