Promocje 14.06.2023

Najnowszy pakiet promocyjny Astra Basic Start. Do każdego pakietu obowiązuje gratis do wyboru i będzie on dostępny do 18 lipca 2023 r.

Super promocja na tekstylia Astrabag – przy zakupie jednego z pakietów promocyjnych otrzymasz 20% rabatu. Oferta specjalna obowiązuje do 30 czerwca, pod indywidualne zamówienia i fakturowana jest z wrześniowym terminem płatności.


Przy zakupie produktów z oferty firmy GDD za określone kwoty, otrzymujesz karty podarunkowe: Rossmann, Orlen, Media Expert i Decathlon. Za największe zakupy można otrzymać voucher na 7 dniowy pobyt w apartamencie. Na zamówienia obowiązuje wrześniowy termin płatności. Oferta pod indywidualne zamówienie obowiązuje do 16.06.2023.


Zapraszamy do zapoznania się z pakietami promocyjnymi, do których dodawane są dodatkowe rabaty lub karty podarunkowe Rossmann i Allegro. Szczegóły promocji w poniższych ulotkach.

Oferta obowiązuje pod indywidualne zamówienia do 30 czerwca.


Poniżej prezentujemy super oferty promocyjne na zakupy produktów firmy Interdruk. Do zgarnięcia karty podarunkowe Orlen, Media Expert lub towar po 0,01 zł. Za największe zakupy otrzymacie Państwo pobyt w 4* hotelu. Oferty specjalne obowiązują pod indywidualne zamówienia do 14 lipca 2023, a pakiety promocyjne do 30 czerwca 2023.


Kupuj produkty promocyjne Milan i odbieraj gratisy.


Zachęcamy do skorzystania z promocji na wybrane produkty marek:

  • Parker,
  • Waterman,
  • Elmer’s.

Do każdego zamówienia termin płatności zostanie wydłużony do września. Promocja obowiązuje pod indywidualne zamówienie do końca czerwca.


Kupuj pakiety promocyjne na produkty marek: Colorino, CoolPack oraz Patio i wybieraj gratisy: towar po 0,01 zł, napoje lub karty podarunkowe. Oferta pod indywidualne zamówienie.


Zrób zakupy w wybranej kwocie netto po rabacie i wybierz jaką chcesz otrzymać promocję: dodatkowy rabat, gratisowy towar lub plecaki Deuter. Szczegóły promocji poniżej. Oferta obowiązuje pod indywidualne zamówienia.


Kup zszywacz Senso 61,62, 63 a do każdej sztuki dostaniesz rozszywacz gratis.


Poniżej prezentujemy sezonowe promocje na produkty marek:

  • Pilot,
  • Strigo,
  • Pukka Pad.

Za zamówienia powyżej 5 000 zł netto ABRO udziela wrześniowy termin płatności. Oferty obowiązują pod indywidualne zamówienia do 30.06.2023. Zachęcamy do składania zamówień i zapoznania się z nowym katalogiem marki Strigo.