Nowości 22.03.2024

Nowości niemieckiej marki kreatywnej dla dzieci już znajdują się na naszych półkach. Zapraszamy do zapoznania się z wydrapywankami, przeplatankami oraz innymi zestawami kreatywnymi marki Avenir.


Daffi – importer zabawek dla dzieci i młodzieży. W swojej ofercie posiada kolekcję samochodów (tzw. resoraków), maskotki oraz inne zabawki. Idealnie odwzorowane samochodziki cieszą się popularnością, na szczególną uwagę zasługują auta z kolekcji PRL. Zapraszamy na zakupy.


Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą na 2024 rok.
Szczególnej uwadze polecamy nowe zestawy startowe.

Francuskie produkty są wspaniałymi bazami do stworzenia pięknych ozdób. Dzięki zastosowaniu prostych technik decoupage, pozwalają rozwijać kreatywność i zdolności plastyczne dzieci i dorosłych. Czas wspólnie spędzony na ozdabianiu będzie super zabawą dla całej rodziny czy grupy znajomych.


Prezentujemy nowe karnety i zaproszenia urodzinowe marki Stamp. Zachęcamy do zapoznania się z obszerną i zabawną ofertą produktową.


Nowe kredki ołówkowe w obudowie z drewna lipowego marki Kolori już są w sprzedaży. Komplet zawiera 12 kolorowych kredek o trójkątnym przekroju i z grafitem o średnicy 3 mm. Poniżej ulotka do pobrania.


Na naszych półkach pojawiły się nowe puzzle premium plus marki Trefl:

  • Photo Odyssey – seria o tematyce fotograficznej, z którą przeniesiesz się w różne zakątki świata. Zobacz cuda natury i znane miejsca z zupełnie nowej perspektywy.
  • Tea Time – seria malowanych obrazów o niepowtarzalnym stylu i nostalgicznym klimacie.

Zapraszamy na zakupy.