Promocje 22.06.2023

Tylko w czerwcu do wszystkich jednorazowych zamówień z naszego magazynu za kwotę 10 000 netto po rabacie, otrzymacie Państwo przedłużony termin płatności do 15.09.2023.

Zakupy mogą być dokonane przez naszą platformę, u naszych przedstawicieli handlowych lub osobiście w trybie samoobsługowym.

Warunkiem otrzymania wydłużonego terminu jest brak przeterminowanych płatności.


Pakiet promocyjny Astra Basic Start. Do każdego pakietu obowiązuje gratis do wyboru i będzie on dostępny do 18 lipca 2023 r.

Super promocja na tekstylia Astrabag – przy zakupie jednego z pakietów promocyjnych otrzymasz 20% rabatu. Oferta specjalna obowiązuje do 30 czerwca, pod indywidualne zamówienia i fakturowana jest z wrześniowym terminem płatności.


Kupuj produkty promocyjne hiszpańskiej marki Milan możesz uzyskać gratisowe artykuły po 1gr. Zachęcamy do korzystania z promocji sezonowej.


Zachęcamy do skorzystania z promocji na wybrane produkty marek:

  • Parker,
  • Waterman,
  • Elmer’s.

Do każdego zamówienia termin płatności zostanie wydłużony do września. Promocja obowiązuje pod indywidualne zamówienie do końca czerwca.


Za każde 50 zł netto wydane na produkty marki Rystor, napój energetyczny Oshee gratis. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów. Zapraszamy na zakupy.


Zrób zakupy w wybranej kwocie netto po rabacie i wybierz jaką chcesz otrzymać promocję: dodatkowy rabat, gratisowy towar lub plecaki Deuter. Szczegóły promocji poniżej. Oferta obowiązuje pod indywidualne zamówienia.


Kup zszywacz Senso 61,62, 63 a do każdej sztuki dostaniesz rozszywacz gratis.


Na wybrane zeszyty marki TOP-2000 obowiązuje dodatkowy rabat -30%. Zapraszamy do składania zamówień poprzez poniższy formularz lub platformę sprzedażową ABRO.


Poniżej prezentujemy sezonowe promocje na produkty marek:

  • Pilot,
  • Strigo,
  • Pukka Pad.

Za zamówienia powyżej 5 000 zł netto ABRO udziela wrześniowy termin płatności. Oferty obowiązują pod indywidualne zamówienia do 30.06.2023. Zachęcamy do składania zamówień i zapoznania się z nowym katalogiem marki Strigo.